Reklamy sem! // Chceš ohodnotit blog? (zatím uzavřené)
Hlasuj prosím hlavně TADY(Shake It Up), TADY(Fan♥Nina) a TADY(VERča*). Děkuju!

Říjen 2010

Láska nebo přátelství? - Recenze

31. října 2010 v 18:57 | °DaF--Nee°
Ahoojda, jsem tak ráda, že jste si zvolili název povídky Láska nebo přátelství?.. jsem zvědavá co na něj vymyslím :D.. zatím mám recenzi.. a ještě aby jste mi věřili - výsledky ankety:
(c) °DaF--Nee° ll http://love-website.blog.cz/
Cč - recenze ;)

-31.10.2010-

31. října 2010 v 17:26 | °DaF--Nee°
31.10.2010 17:27 mikča,triko,tepláky Homens de Preto, Homem aranha, X-Men2, Os Normais - o filme, Garfield, Os Incríveistmaměla zákusek voda Blog,YouTube,Skype Off Image Hosted by ImageShack.usOff prázdky  supeer!

Čuusík!.. dneska prima den lidi!..kocham byla jsem s rodiči,našim pejsankem, nej kámoškou AnDy a její mamkou a pejskem na procházce do cukrárny!.. taká sranda!_ ale její mamka někde nechala vodítko tak my dvě jsme se musela vracet!.. uplně nás pak nohy bolely_ šílený!.. ale sranda byla_ hlavně jak byli chvíli u nás a pak než šli tak naši psi začali blbnout - úplné záchvaty měli!.. skákali přes sebe, úplně take salta!.. na to že sou to fenky tak to jsou velké kámošky - jak my dvě s Andy!_ no a zítra se s ní asi jdeme kouknout do nějakých tanečků ve škole a asi tam budeme chodit, podle toho jaký to tam bude - prej to učí nějakej chlap!.. tak uvidíme_ ale rozhodně jsem zvědavá! a teď si s ní volám přes skype.. tak já jdu dělat nějaký další free layouty - už jich několik mám a asi mám i pro sebe.. tak se těště že pak někdy změním.. Páp!thwow.gif image by Salisko

*xoxo
by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org

PETA nabídla Lohan: Nejez maso, zaplatíme léčení

31. října 2010 v 13:05 | °DaF--Nee°
LOS ANGELES Lindsay Lohan sice unikla vězení, soudkyně ji ale poslala do sanatoria, kde musí zůstat do třetího ledna. Ovšem výdaje za léčení závislosti na drogách si musí uhradit sama. A bude ji to stát padesát tisíc dolarů, v přepočtu na koruny tedy asi 890 tisíc. Organizace PETA chce jejího případu využít pro svou reklamu. Nabídla proto herečce, že by jí zaplatila výdaje za léčebnu. Musí se ale za to stát vegankou.

Lady Gaga se snaží promluvit i do politiky

31. října 2010 v 12:16 | °DaF--Nee°
23. Září 2010
Americká zpěvačka se rozhodla podpořit demonstraci proti tzv. DADT, což je velmi choulostivý pojem v americké armádě.
DADT (Don't Ask, Don't Tell) je takové nařízení, které mapuje a snaží se najít skrytého gaye, lesbičku nebo bisexuála právě v americké armádě. Toto nařízení chce tak předejít různým morálním nebo kázeňským problémům, kteté by takový člověk mohl způsobit. Obzvlášť když se jedná o armádu, kde je podstatná vysoká morálka, pořáděk a kázeň.
No a právě zástupci těchto minoritních skupin ve společnosti se sešli v Portlandu, aby vyjádřili nesouhlas s tímto termínem. A všechny nakonec přijela podpořit Lady Gaga. Jestli si na demonstraci střihla i nějaké bláznivé číslo spojené s písní, to nevíme. Ale na druhou stranu to vypadá, že kromě hudby a byznysu se Lady Gaga snaží angažovat i politicky.
Lady Gaga se snaží promluvit i do politiky

Zdroj: showbiz.cz
Zdroj for you: 

PS: je to ze září- takže docela starý, ale mě to nevadí ;)SONB 0.1 - vyhodnocení 3.kola

31. října 2010 v 11:07 | °DaF--Nee°
Ahojky, tákže po týdnu a něco.. je tady konec 3.kola_ vypadl jeden soutěžící - postoupili čtyři, kteří v v dalším kole budou bojovat o postup do semifinále ► finále.. takže budou vypadávat po jednom.. klik Cč ;)

-30.10.2010-

30. října 2010 v 19:25 | °DaF--Nee°
30.10.2010 19:25 mikča,triko,rifle Homens de Preto, Homem aranha, X-Men2, Os Normais - o filme, Garfield, Os Incríveistmanic voda Blog,ICQ,Skype Off Image Hosted by ImageShack.usOff prázdky  dobrý

Ahojky, dneska rychlý!.. dneska ráno jsme byli v tescu, no všechno mi bylo velký - dětský bylo samý malý a dospělý moc velký, i velikost S mi byla velká.. no a pak odpo jsme se byli projít na hřbitov i s mojí kamkou.. docela dobrý a zítra s ní asik jdeme i do cukrárny - záleží na počasí!.. jestli půjdem tak si koupím košíček a indiána.. mňám!..happy-3.gif image by Salisko na véču jsem zase měla hermelín.. teďkom si s ní volám a za chvíli jdu udělat několik free layoutů - přitom přemejšlím o tý povídce a píšu si ještěn s jednou fajn holkou_ takže dneska žádný články nedám a zítra asi ukončím 3.kolo SONb a možná i přidám další.. Pááp!

*xoxo
by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org

Měním si přezdívku! ;-)

29. října 2010 v 20:28 | _VeŮů_
Ahojkyy, no prostě.. přezdívka _VeŮů_ mě už nějak omrzela :D.. tak prosím všechny AFFs aby si mě přejmenovali na: °DaF--Nee°
A k soutěžím: Jestli postoupím do dalšího kola, tak bych byla ráda, kdyby jste si mě tam přejmenovali! ;)
Díky °DaF--Nee°

Diplom+ikonka od Dianne za Sb-Aff

29. října 2010 v 15:00 | _VeŮů_

Pretty Icons

Díky, moc krásný diplík i ikonka ;-)

Layout 0.04

29. října 2010 v 14:23 | _VeŮů_
Doba tvoření: asi 45 minut
Stav: Objednaný
(c) _VeŮů_ ll http://love-website.blog.cz/
+ BONUS:
Líbí se ti tento layout?.. Tak mi na email vercakad@seznam.cz napiš:
  1. Číslo layoutu (např.: 0.01)
  2. Adresu blogu
  3. Heslo
Pokud si layout chceš nastavit sám/a tak mi napiš jenom:
  1. Číslo layoutu
  2. A že chceš poslat rozměry atd.
Mě ale samozřejmě můžeš věřit! ;)

-29.10.2010-

29. října 2010 v 12:40 | _VeŮů_
29.10.2010 12:40 tílko, krátká mikča, legíny Homens de Preto, Homem aranha, X-Men2, Os Normais - o filme, Garfield, Os Incríveis10°Cnic Siti Cola :D Blog,FB Off Image Hosted by ImageShack.usMemories (David Guetta ft. Kid Cudi) prázdky  neej :)

Čaukiii!.. dneska upe těšiing_serce dneska zase bude ping-pong!.. doufám že nepříjdu o další víčko!.. hh, normalně ve středu mi Kubík vzal víčko a už nedal, ještě pytím mi s Dominem vychlastali.. jsem ji celou vyhodila_ noco, to byla taká mrňavá!.. a na obídek budu mít smažený hermelíín!.. mňáám.. říkejte si že to smrdí bůh ví jak, ale mě to prostě chutná!.. a s hranolkamaa!_ ale škoda no, na ping-pong moc vyhrávat nebudu, nemám RedBull.. ty smeče minule!.. já furt RedBull mi dává křídla!!.. no tak dneska mám pro změnu hroznový cukr_ ale prostě se upeee těšíím!..friends neskutečně!.. jo a ráno jsem napsala recenzi na jednu povídku - no dobre, na povídku která zatím má nejvíc hlasů_ Láska nebo přátelství?.. a já bych ji vlastně docela ráda psala_ už mám něco v hlavě! Prvě jsem chtěla to láska bolí, ale pak mě napadlo tohle, no ale chci něco, co budete číst vy!_oczko3 takže ještě uvidím! Zatím páá.. jdu oběhnout Elite AFFs a možná i Top.. Normal maj smůlu!!..

*xoxo
by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org

3.Bleskovka

28. října 2010 v 18:31 | _VeŮů_
1. Ahooj
2. Jak je?
3. Co jsi dneska dělal/a?
4. Jsi holka nebo kluk?
5. Kolik ti je?
6. Tvoje nej barva je?
7. Jsme AFFs/SBé?
8. Vyber:
Talentmania - ČS má talent
počítač - notebook
černá - bílá
den - noc
škola - práce
blog - estranky
9. Díváš se na Ulici?
10. Co je dnes za den?
11. Líbí se ti můj layout?
12. jaká byla bleskovka?
13. Zdržela jsem Tě? :D
14. Co na diplom?
15. Páá :)

Rozpisy obíhání AFFs//SBé

28. října 2010 v 18:11 | _VeŮů_
Ahoj, rozhodla jsem se, že udělám rozpisy obíhání podle skupiny - jak já říkám ,,Jak se chováte vy ke mně, tak já k vám" ..to znamená, že např. skupinu Elite budu obíhat častěji než Top, protože ti ve skupině Top neobíhají moc často.. a já nebudu jak otrok obíhat skoro každý den někoho ze skupiny Normal, co mě oběhne 2x do týdne přece??!!.. Takže Cč - jen si počtěte :D

Pravidla pro AFFs // SBé

28. října 2010 v 14:16 | _VeŮů_
TYHLE PRAVIDLA DODRŽUJ!!!
  1. Chodit na můj blog tak často, jak je napsáno v rozpisu obíhání (TADY) u tvé skupiny [Elite, Top nebo Normal]
  2. A psát mi sem hlavně komenty, jinak nepoznám, že obíháš!! (nechci tu od tebe jen komenty; obíhám..)
  3. Účastnit se aspoň jedné mé soutěže, bleskovky atd. alespoň jednou za měsíc
  4. Když pojedeš někde pryč a nebudeš na blogu, tak mi dej vědět!
  5. Někdy budu dělat nábor new Affs/Sbé, tak se budeš muset zapsat jinak mažu!
MÁŠ S NIMI NĚJAKÝ PROBLÉM?!.. NEBUDEŠ JE DODRŽOVAT??!!.. FÁJN - TAK TO SI TĚ PAK SMAŽU!!

Výsledky (neohlášené) kontroly AFFs 0.1

28. října 2010 v 13:49 | _VeŮů_
Ahojky, takže je konec neohlášené kontroly AFFs.. Bylo to tu 8 dní, takže pak od těch co se nezapsali nechci slyšet, že to tu neviděli apod. navíc jste to měli v h. boxu a červeně napsané!!.. Takže měla jsem 14 AFFs, zapsalo se 11 lidí - 2 noví a 9 současných AFFs.. takže se teď poznalo, kdo je jaké dobré AFFs.. klikněte na Cč - ještě si počtete ;D

Název 1.Povídky (Romantické) - Záleží na Vás!!

27. října 2010 v 21:38 | _VeŮů_
Ahojky, takže jsem se rozhodla, jestli bude chtít.. že začnu psát povídky!.. První povídku chcu mít romantickou, protože teď mám takové to "láskové" období. ALe nevím jaký název, pár mě jich napadlo, ale chci aby jste to četli, takže název je na Vás - hlasujte v anketě!
K žádnému názvu nic nemám.. ale pak vymyslím, jak se zvolí - Podle názvu, ta povídka bude mít vlastně ten děj - např. Láska bolí = Holka/kluk se trápí okolo lásky, někdo ji/ho podvede, někdo ji/mu toho vysněného/vysněnou přebere atd..
Takže se těším na ty Vaše skvělé nápady lidičky! =)
Děkuju :-*

_VeŮů_

Robert Pattinson // Životopis

27. října 2010 v 20:35 | _VeŮů_
Věk: 24
Datum narození: 13.05. 1986
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Býk
Výška: 185 cm


Pls hlásek v 2.kole SONC! =)

27. října 2010 v 19:24 | _VeŮů_
Ahojky, moc Vás prosím o hláseček TADY ..Děkujíí moc! sense

-27.10.2010-

27. října 2010 v 11:45 | _VeŮů_
27.10.2010 11:45 legíny,triko,šátek Homens de Preto, Homem aranha, X-Men2, Os Normais - o filme, Garfield, Os Incríveis6°Cnic čaj Blog,YouTube Off Image Hosted by ImageShack.usDej mi (Aik Murczechy) prázdky  supeer!

Ahooj!.. Dneska trochu kratší_ v poho jsem se probudila v 9..sleep-1.gif picture by sadistic_vamp když sou ty prázdniny tak toho přece musím využít!_ na ten pochod jsem včera nešla, se mi nechtělo!..fuck.gif image by Salisko Kecala jsem s jednou mojoou kámoškou.. dneska ráno jsem fotilaa! Jsem upe ujetá.. za chvilinku si dám polívku a udělám ještě pár fotenek!.. no a odpo asi nějak okolo půl páté jdu na ping-pong.. bude tam celá naše parta, takže zase málem zbouráme sokolovku!.. sranda tam bude nejvíc!.. Tak já si jdu udělát tu polívečku!.. před ping-pongem se budu snažit oběhnout vy mojí! Tak pp..całus

*xoxo
by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org

Od Nikaw za AFFs a....

26. října 2010 v 17:56 | _VeŮů_Díky, jsou hezké! :)

Diplomy // 1.Poznávačka

26. října 2010 v 17:51 | _VeŮů_
1.místo by: _VeŮů_